Září 2009

29-9-2009

29. září 2009 v 18:59 | T.o.g.u |  Jídelák
Pití: čaj asi 1l,(ještě tu nějaký mám tak ho bude asi víc), voda silueta 1,5 l

Dobré ráno....

28. září 2009 v 7:49 | T.o.g.u
Jsem překvapená, že dokážu vstát tak brzy. Ale raději si přivstanu, než uklízet po tom psíkovi:o). Takže jsme byli venku. Uvařila jsem si kávu a čekám, že taky vstane ten druhý zlobivák a posnídáme. Zatím to tak nevypadá:D. Jdu si udělat nějakou práci...a pak se snad ještě ozvu. Zatím pa a mějte krásný den-má být posledních pár dní hezky:o(

27-9-2009

27. září 2009 v 21:33 | T.o.g.u |  Jídelák
Pitivo: ovocný čaj(neslazený), 1l linea minerálka

Jdeme ven...:o)

27. září 2009 v 10:51 | T.o.g.u
Venku je moc hezky, sice už není takové teplo, ale sluníčko krásně svítí. Beru toho malého čerta a jdeme:o)jdu ho ukázat kamarádce, ještě ho neviděla:o)Pak si dáme nějaký obídek a dnes teprve budu dělat tu skříň...:o(těch hadrů,ale máme:D. Taky musím dojet na nákup a nachystat jídlo na zítřek...:o), abych měla trochu volnější den. Ještě se dnes ozvu. Mějte se krásně:o)

Zvlaštnííí, ale příjemné

27. září 2009 v 9:49 | T.o.g.u |  MěřeníVážení
Zvláštní zjištění, ale bylo velice příjemné. Celý týden jsem se snažila, držela jsem se, ale vždy jsem si dala něco sladkého. Třeba buchtu nebo koláč po obědě. Byla jsem vždycky hrozně naštvaná...večeře už byly o to lehčí. Včera jsem si řekla, že se dnes zvážím, abych mohla sledovat své pokroky a nepokroky...no a víte kolik tam bylo???54,9kg-jupíííííííNerada bych to nějak zakřikla, takže žádné od zítřka, ale ode dneška:o)


Jsem mezi vámi:o)

26. září 2009 v 13:47 | T.o.g.u
Ahojky,
hlásím se po delší době. Vysvětlení je, stálá neschopnost mé kolegyně, takže spoustu času trávím v práci a po práci jsou povinnosti doma. Hafík, úklid, vaření atd. znáte to. Jinak slibovala jsem, že se do toho opět pustím s Vámi, taky tak učiním a to počínaje pondělním dnem. Sice nevím jak to bude s tím pohybem, ale už bych ten věčný boj ráda zvládla:o) Jak se daří Vám?Ani nevím, neměla jsem zapnutý PC ani nepamatuji:o(…jsem lajdák. Ale dnes Vás určitě oběhnu. Po tom co uvařím něco k obědu(asi pangase), zajedu do města za kámoškou(další práce), musím si poskládat skříně("sajgon"v kterým se nikdo nevyzná:D) Vyžehlit a uklidit prádlo….no zkrátka jsem nějak ve skluzu skoro ve všem:o(. Holky zatím se mějte:o) těším se na vaše článečky:o)

Nejsem normální...

22. září 2009 v 20:23 | T.o.g.u
Jsem naštvaná sama na sebe a na okolí taky...
Jde o to, že se snažím v jídle držet....a pak najednou ...no poseru to....sice jsem si dnes dala koláč...ale co jsem si chtěla dát k večeři????Uvařila jsem koprovku s bramborem no a už jsem to měla nandané....celou dobu jsem si říkala, že si nedám....no a i přesto jsem to dala na talíř....naštěstí mi to došlo včas.Změna dala jsem si cca 350 g zeleniny(okurka+paprika+rajče)balkán cca 20g-sice taky nic moc, ale lepší varianta...:o)
Musím se do toho cvíča a dietky opřít, abych už byla spokojená sama se sebou....
Udělám si nové plány..:oD

Mějte se:o)

Ahojkyy

21. září 2009 v 20:19 | T.o.g.u
Zdravím všechny, nebojte hubnutí nenechám. Jen to mám teď trochu hektické...
ale od zítřka musím omezit jídelníček...:o)Dnes to bylo na nic. Celý den jsem byla taková podrážeděná...teď mám toho novýho šmudlíčka u sebe na stolku. Je prostě skvělej. Myslím, že jakmile budeme chodit ven, tak budu mít pohybu až až:o)
Dnešní jídelníček jsem hooodně pokazila....stydím se ho sem vypisovat, vždy když si budu chtít něco vzít musím si vybavit třeba eWunku, která se tak snaží a změny jsou patrnééé:o) tiše závidím .

Přeji Vám krásnou noc....fotečky Vám pak nějaké ukážu:o)

Máááám ho:D

20. září 2009 v 19:56 | T.o.g.u
Dostal jsem pejska:o) jsem vyřízená....toto je on:o)