Září 2010

30-09-2010

30. září 2010 v 19:43 | T.o.g.u |  Jídelák
Pití: voda neper 1,5l, rajec ochucený cca 700ml,

SN: tmavá houstička cca 55g, šunka 35g, eidam zauzený 40g+caro s mlékem cca 700ml
SV: corny linea
OB: těstovinový salátek cca 100g, karbanátek kapustový
SV: jablečný zákusek, něco jako kobliha plněná jablky-výborné, ale musím se krotit
VC: zelenina(rajčata, okurky, paprika)+balkán, kousek celozrnného pečiva

Cvíčo zatím nic: léčím se čajíky a ta rýma pořad ne a ne zmizet...mrcha...Jen doufám, že přes víkend se jí zbavím. Za týden už mám zase zamluvené hodiny plavča a ráda bych taky oprášila rotoped a eliptical...:)

Teď se půjdu asi vykoupat....:) ohřát se do vany, hmmm:) a nebo se jen rychle osprším a zalezu si pod peřinku na gaučík k televizi...:) Kouknu asi na ordinaci a pak do pelíšku, ráno brzy vstávám a díky bohu, že je zítra pátek....Tento týden byl zase dost náročný...doufám, že zítřek bude klidnější....mějte hezký zbytek večera.....

Malá inspirace

gjff

29-09-2010

29. září 2010 v 15:04 | T.o.g.u |  Jídelák
Zdravím,

Tak dnešní den, tak veselý není….

Zdravím zbloudilce:)

28. září 2010 v 10:40 | T.o.g.u
Nepsala jsem, ale držím se. Jídeláčky si hlídám a až se zbavím těch zdravotních potíží(rýma, kašel atd. ) tak začnu i cvičit. Docela se na to těším. Váha mi malinkato klesá....:) mám z toho radost. Mám asi dvoje nové kalhoty, které neobleču, tak se do nich třeba do Vánoc na soukám:). Spíš tajně doufám, že to bude dřív:).

Přeji hezký den

Plán na 25-09-2010

24. září 2010 v 19:58 | T.o.g.u |  Plány a plány
SN: celozrnná houska, flora light, šunčička:)
SV: melounek
OB: brambor, vepřový plátek, trocha zelí
SV: ???zatím nevím???
VC: zeleninka(rajče, okurka, paprika)+balkásnký sýr, česnek, oliv.oil

Snad mi tento pláneček vyjde....úspěšný den=malý krůček k cíli:)


Malá motivace....:)


Zase vás tu budu otravovat:D

24. září 2010 v 19:49 | T.o.g.u
Jo jsem zase tu a zase se stejným cílem a smyslem.....hahaha nepoučitelná.....:(Ale já bych ráda fakt pár kilo zhubla:) myslím si, že teď jsem odhodlaná a ještě jsem se ze srandy vsadila s přítelem...za čtyři týdny čtyři kg dolů...bude mi jeden den sloužit se vším všudy, pokud to nesplním, tak je to opačně.....to bych nerada dopustila, protože tak je to přece pořád, že se my(ženy) staráme o muže:)....takže motivace dobrá....chtěla jsem začít už minulý týden....tak trochu jsem začala, hlídala si jídlo, ale hlavně jsem nemohla cvičit:( jsem nemocná a musím chodit do práce...ale je to pomalu lepší....tak se do toho obuji....:)Jen mi to přijde trochu legrační, že se stále o něco snažím a nějak mi to nejde.....:D ale nesmím se vzdát bez boje, takže budu asi stále bojovat a výsledek????Uvidíme:)......Mějte se zatím fajn, pokud sem ještě někdo zabloudí:)

Stojí to za........

5. září 2010 v 10:49 | T.o.g.u |  MěřeníVážení
Jak na to koukám, tak většina mých "hubnoucích kolegyň" je pryč....skoro nikdo už nepíše...:( eWunka, Chichi:( a jiné....je mi to líto....