Listopad 2010

:o)usmálo se štěstí

25. listopadu 2010 v 20:41 | T.o.g.u
takže jeden obrovský problém vyřešen....brzy mě tu čekejte zpět:o)

Mazec....

21. listopadu 2010 v 14:09 | T.o.g.u |  MěřeníVážení
My se z toho fakt nevyhrabeme....:o( vše je při starém...takže nic moc....dnes jsem se zvážila a zhrozila jsem se....58kg....nechciiii! Je toho nějak moooc. :o( Musím se začít pohybovat, už kvůli hormonům štěští:o) jinak se z toho všeho asi fakt zblázním....:o)

......xxxx.....

10. listopadu 2010 v 15:46 | T.o.g.u
Takže, problémy nějak nepřestávají přibývat a o to je to moje hubnutí složitější….přestala jsem chodit z fin. důvodů do bazénu:o( což mě hrozně mrzí…jakmile to zase půjde, přihlásím se zpět. Teď máme pěknou krizičku co se peněz týká, říká se, že peníze nejsou vše, vím, ale pokud jeden z nás přijde o práci, tak to ten druhý sám prostě nemůže utáhnout…od toho se odvíjejí i nákupy potravin…..no jím sice méně, ale ta skladba….no děs….takže jsem za týden přibrala skoro dvě kila…to mě pěkně štve. Hlavně teď si ani nemohu dovolit víc přibrat, protože by mi nebylo nic z mé skříně a na nové hadříky fakt nemám…:o( no tak to je tak zhruba ve zkratce, to co já nyní prožívám….opět jsem si vypracovala plán....vzhledem k tomu, že Vánoce letos budeme slavit pouze symbolicky(cukroví, večeře, pohoda a klid…žádné dárky:o( i když je mám tak ráda), tak bych si ráda splnila to, že se zbavím 4kg.
Ale to chce hlavně přepnout v té hlavičce, která si většinou nechá poradit od mého druhého já, které tak rádo hřeší….:o( a více dát na to první, které si dá říct….:o) uvidíme jak to bude…..

Nejde mi net....:/

1. listopadu 2010 v 9:39 | T.o.g.u
Proto nepřidávám žádné článečky. Týden, který jsem prožila byl opět o něco horší než ty předchozí...v hubnutí se držím:) Včerejší předpokla 57 kg byl splněn....:)Míry přidám později:)
Víc napíšu, až to půjde. Snad večer. Mějte hezký den